Wrzesień…

Wrzesień wraz ze swoim delikatnym powiewem jesieni powoli chyli się ku końcowi. Drzewa nabrały nowych barw, niebo okryło się perłową szarością. Nie tylko natura nie próżnowała przez ten czas; także i my pracowaliśmy w pocie czoła, bawiliśmy się, eksperymentowaliśmy i wyjeżdżaliśmy na wycieczki.

Za nami dwa ogniska integracyjne (dla grupy starszej i młodszej), wiele niesamowitych lekcji na świeżym powietrzu (w tym wf, geografia, biologia i inne), wycieczka klas 4-5 na Śląsk oraz 6-8 do Kazimierza, Puław i Dęblina.
Koniec września zwieńczyło wyjście klas 7-8 do teatru na spektakl „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”. Zgodnie z planem ruszyły tegoroczne projekty (Szkolny Lumpeks, Bodypainting by ADE, budowa wymarzonego stanowiska komputerowego, montaż filmowy). Dzieciaki z klas starszych i młodszych miały również okazję zapoznać się z ofertą zajęć dodatkowych takich jak np. robotyka czy karate.

Udzielaliśmy się lokalnie na koncercie Wiosennego Czarowania i podczas Festiwalu „Nauka z Pałacem w Tle”. W tzw. międzyczasie robiliśmy inne interesujące rzeczy np. odwiedziliśmy Muzeum Ziemi, przeprowadziliśmy sekcję świnki czy też braliśmy udział w kursie pierwszej pomocy.

Wskoczyliśmy calutcy w ten nowy rok szkolny i już nie możemy się doczekać, jakie kolejne niespodzianki przyniesie nam październik!