Zdalna edukacja – dajemy radę! 💻💻💻

Edukacja zdalna, to nie jest to, o czym marzymy. Ale staramy się i w tej sytuacji:)
Zobaczcie plastykę z Panią Kasią i kolory naszej planety, jogę z pluszakami i śpiewanki-ubieranki po angielsku oraz nasze komputerowe kosmiczne podróże w w grupie najmłodszych.

Podczas pobytu w domu – przed komputerem, dzięki spotkaniu z dr Adamem Szabelskim, odbyliśmy podróż do Budapesztu, poznaliśmy miejsca, w których bywał Nemeczek i jego przyjaciele, nauczyliśmy się kilku węgierskich słówek i ciekawostek, zaśpiewaliśmy prostą piosenkę. Teraz jesteśmy gotowi na spotkanie z lekturą “Chłopcy z Placu Broni” a może… “Chłopcy z ulicy Pawła”.

Będąc w edukacji zdalnej cały czas jesteśmy w relacji z naszymi uczniami. Rozmawiamy ze sobą, organizujemy Treningi umiejętności społecznych, mentoringi.
No i czekamy na powrót do szkoły!