Hybrydowe młodszaki

W grupie Agentów, Sówek i Ocelotów (czyli naszych uczniów klas 0-3) prawdziwa hybryda. Spotykamy się wszyscy – uczniowie uczący się w domu, uczniowie uczący się w szkole, nauczyciele pracujący stacjonarnie i nauczyciele w domach.
To najlepsze rozwiązanie, gdy część uczniów woli pozostać w czas epidemii w domu, część chce uczyć się stacjonarnie w Bazie, część nauczycieli musi pracować z domu – przebywają na kwarantannie z powodu zetknięcia się z wirusem, a część pracuje w szkole w typowy sposób.
Wykorzystujemy Google Classroom i Meet i pracujemy wspólnie!

Na zdjęciach:
Dzieci z 0-1 i 3 (w domu pod opieką rodzica, w szkole pod opieką pani Karoliny, pani Wiolety i innych) spotykają się ze swoimi nauczycielkami – Moniką i Olą, które pracują z domu. A dzieci z klasy 1-2, pracują zgodnie ze wskazówkami swoich zdalnych pań Malwiny i Kasi- część w domu, część pod opieką pana Konrada. Brzmi skomplikowanie, ale jest bardzo proste:)