Wróciliśmy do szkoły!

Od 18 stycznia nasza ADE znowu tętni życiem. Do szkoły wrócili wszyscy uczniowie klas młodszych i uczą się w Bazie 1, wspólnie z przedszkolakami. Nasza Baza 2 też odżyła – pojawili się w niej na stałe uczniowie klasy trzeciej, ale nie tylko!
W Bazie 2 organizujemy zdalne zajęcia dla uczniów klasy czwartej, zajęcia psychologiczno-pedagogiczne dla chętnych oraz konsultacje dla uczniów klas ósmych z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego.
Widzimy, jak bardzo nam wszystkim brakuje kontaktów z innymi, dlatego raz w tygodniu zapraszamy także uczniów pozostałych klas uczniów na Treningi Umiejętności Społecznych (TUS), żeby mogli się ze sobą spotkać i porozmawiać w odrębnych bańkach.
Poza tym uczymy się zdalnie – pracujemy zespołowo i indywidualnie, w zależności od potrzeb dzieci. Spotykamy się na Google Meet, a do pracy własnej wykorzystujemy Google Classroom.
Tęsknimy za zwyczajną szkołą, ale nasza zdalna ADE jest też bardzo zdolna:)